VEA Rolety | ✉ email: biuro@e-roleta.pl | ☎ tel: +48 516 516 412 | ul. Ks. Ściegiennego 26B, 30-830 Kraków, małopolskie

Bezpłatny pomiar i wycena
Gwarancja 24 miesiące
Producent i dystrybutor osłon okiennych

ŻALUZJE DREWNIANE KRAKÓW

ŻALUZJE DREWNIANE KRAKÓW

Żaluzje drewniane to synonim elegancji i luksusu, nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Naturalne drewno używane do produkcji żaluzji drewnianych w Krakowie sprawia, że każda lamela jest niepowtarzalna. Naturalne piękno żaluzji drewnianych Kraków VEA przenosi się na całe wnętrze. Oprócz walorów estetycznych, żaluzje drewniane (Kraków) posiadają doskonałe właściwości użytkowe, lamele regulują ilość światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji.

Żaluzje drewniane (Kraków) to niebanalny sposób na dodanie wnętrzu charakteru i aranżację okien, stanowiąc intrygujący akcent geometryczny. Dzięki nim możemy kontrolować nie tylko natężenie światła, ale również jego kierunek. Świetnie sprawdzą się w wielu pomieszczeniach – od łazienki, przez kuchnię, po gabinet czy sypialnię. Drewniany, estetyczny design tworzy spójną całość z wieloma stylami wystrojów, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych – są one po prostu ponadczasowe. 

Nie należy zapominać, że wybór żaluzji drewnianych jest opcją najbardziej ekologiczną. Drewno nie stwarza bowiem zagrożenia, że nie ulegnie rozłożeniu i zaszkodzi planecie. Warstwa lakieru natomiast sprawia, że stają się odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że żywotność żaluzji drewnianych zostaje znacznie przedłużona i zmniejsza się ryzyko, że będzie je trzeba wymienić na nowy model.

Żaluzje drewniane Kraków VEA

Nasze żaluzje drewniane Kraków VEA wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wykonane z największą starannością. Żaluzje drewniane 25 mm i 50 mm wykonane są z drewna lipy syberyjskiej, pochodzącej ze specjalnie wyselekcjonowanego surowca. Dysponujemy też modelami 35 mm i 65 mmŻaluzje mogą być też bambusowe lub laminowane.

 • dd
 • wnek
 • wrdrew
 • wzornik1

Żaluzje drewniane 25 mm najczęściej są montowane na skrzydle okna.
Możemy je zamontować do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów lub bez ingerencji w ramę okna, tzn. za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym rozwiązaniem jest prowadzenie żyłkowe utrzymujące żaluzje przy szybie podczas uchylania okna. Żaluzje drewniane 25 mm możemy też zamontować do nadproża, ściany lub sufitu. Posiadamy szeroki wybór kolorystyczny.

Żaluzje drewniane 50 mm charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem oraz walorami estetycznymi. Szeroka gama kolorystyczna żaluzji drewnianych w Krakowie zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza. Montaż żaluzji drewnianych odbywa się do nadproży, ściany lub sufitu, jak również do skrzydła okna. Żaluzje te mają szerokie zastosowanie w przypadku wielkogabarytowych powierzchni. Do ich sterowania możemy zastosować nie tylko standardowe rozwiązanie w postaci sznurka i drewnianego pokrętła ale też sterowanie elektryczne. Rynna górna, osłonięta jest maskownicą w kolorze lameli. Standardowo żaluzja drewniana wyposażona jest w konstrukcję nośną taśmową, którą na życzenie możemy zamienić na sznurkową. Drabinki taśmowe żaluzji drewnianych w Krakowie dobrano odcieniami do poszczególnych lameli.

 • b
 • d
 • drewno
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i

Żaluzje drewniane na wymiar – Kraków

Dla mieszkańców Krakowa i okolic mamy dobrą wiadomość – przyjedziemy do Ciebie i bezpłatnie dokonamy pomiaru oraz wyceny, ponieważ chcemy zapewnić Ci najwyższą jakość nie tylko produktów, ale i usług. 

W razie potrzeby doradzimy co do rodzaju drewna, a także jego kolorystyki. Dostosujemy całość do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje nowe, żaluzje drewniane Kraków VEA doskonale wpasują się w Twoje wnętrze. Co więcej, oferujemy ich profesjonalny montaż, który zapewni stabilność i bezpieczeństwo.

Jeśli potrzebne Ci są jakościowe żaluzje drewniane (Kraków), jesteśmy do usług!