VEA Rolety | ✉ email: biuro@e-roleta.pl | ☎ tel: +48 516 516 412 | ul. Ks. Ściegiennego 26B, 30-830 Kraków, małopolskie

Bezpłatny pomiar i wycena
Gwarancja 24 miesiące
Producent i dystrybutor osłon okiennych

ROLETY I PLISY DO OKIEN DACHOWYCH

ROLETY DACHOWE KRAKÓW

Rolety i plisy na okna dachowe są świetnym rozwiązaniem, które nie tylko pozwala osłonić wnętrze pomieszczenia przed słońcem, ale również zapewnia pożądaną prywatność. Dzięki odpowiednim roletom lub plisom okiennym masz możliwość skutecznie dostosować poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Rolety i plisy do okien dachowych w Krakowie wykonujemy do każdego rodzaju okna dachowego, niezależnie od jego producenta oraz materiału z jakiego zostało wykonane. Rolety i plisy do okien dachowych bardzo dobrze zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń. Możemy stosować je niezależnie od wysokości na jakim zostało umieszczone oraz kąta jego pochylenia.

 

Rolety dachowe Kraków Dekolux wyposażone są w kasetę i prowadnice (wąska lub szeroka), jak również mechanizm sprężynowy. Dzięki zastosowaniu hamulca możemy zatrzymać materiał w dowolnym miejscu okna. W roletach dachowych Dekolux możemy zastosować większość tkanin używanych do produkcji rolet mini oraz rolet w kasetach, co pozwala na ujednolicenie tkanin stosowanych w przypadku pomieszczeń, w których znajdują się zarówno okna dachowe oraz standardowe. 

Większość klientów rolet dachowych w Krakowie decyduje się na tkaniny podgumowane, nieprzepuszczające światła lub materiały dające najlepszy efekt pod względem izolacji przed nagrzewaniem się pomieszczenia. Kaseta i prowadnice wykonane są z najwyższej jakości aluminium. Dostępna kolorystyka kaset i prowadnic: biały, srebrny, brązowy, jasna i ciemna sosna, matowy brąz, matowa anoda oraz matowe złoto. Rolety umieszczone wysoko możemy obsługiwać za pomocą specjalnej tyczki z uchwytem. 

  • b
  • biala
  • dach
  • roletadachowaw

Plisy do okien dachowych posiadają te same cechy, jak rolety dachowe (Kraków VEA). Wyposażone są w boczne aluminiowe prowadnice. Dodatkowych atutem plis jest to, że możemy ustawić materiał w dowolnym miejscu okna. Węższa prowadnica niż w przypadku rolet dachowych Dekolux i brak maskownicy sprawiają wrażenie lekkości plis. Dodatkowo niektóre rodzaje tkanin możemy prać. W przypadku okien umieszczonych wysoko do obsługi plis możemy użyć specjalnej tyczki. Dostępne kolory profili i prowadnic: białe, srebrne, sosna. Szeroki wybór rolet i plis dostępnych w naszej ofercie pozwala na dobranie ich w taki sposób, żeby jak najlepiej komponowały się z wystrojem wnętrza. Dzięki temu możesz uzupełnić pomieszczenie o elegancki element, który nie będzie zaburzał Twojego poczucia estetyki.

  • 115217_download2
  • abc-sonnenschutz-dachfensterverschattungen-0006
  • abc-sonnenschutz-dachfensterverschattungen-0013
  • plisadachowa

Rolety dachowe Kraków - szeroki wybór i najlepsze produkty

Nasz sklep działa już od dłuższego czasu, skutecznie dostarczając najlepsze rozwiązania naszym klientom. Zapewniamy różnego rodzaju zasłony okienne w tym rolety na okna dachowe w Krakowie, które cechuje najwyższa jakość i wytrzymałość. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Zapewniamy darmowy pomiar i wycenę, a także świadczymy usługi z zakresu montażu rolet dachowych w Krakowie. Do produkcji wykorzystujemy różne materiały, których wysoka jakość zapewnia ich skuteczność i wytrzymałość. Oferujemy przystępne i konkurencyjne ceny, a także sprawną realizację zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się doradzić najlepsze dostępne rozwiązania. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, dlatego w razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie udzielimy wszelkiego niezbędnego wsparcia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rolet dachowych Kraków VEA!