VEA Rolety | ✉ email: biuro@e-roleta.pl | ☎ tel: +48 516 516 412 | ul. Ks. Ściegiennego 26B, 30-830 Kraków, małopolskie

Bezpłatny pomiar i wycena
Gwarancja 24 miesiące
Producent i dystrybutor osłon okiennych

Żaluzje aluminiowe Kraków

Żaluzje aluminiowe to jeden z najstarszych systemów osłon okiennych sprawdzający się w każdych warunkach. Żaluzje aluminiowe nadal cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją użyteczność i różnorodność zastosowań. Żaluzje produkowane są w trzech szerokościach lamel 16 mm, 25 mm, 50 mm. Posiadamy duży wybór kolorystyczny od kolorów pełnych do drewnopodobnych oraz żaluzje perforowane. Żaluzje mogą być zamontowane przy szybie do listw przyszybowych , bezinwazyjnie na ramie okna za pomocą uchwytów, wieszaków lub do nadproża albo sufitu. W większości zamawianych żaluzji montujemy prowadzenie żyłkowe utrzymujące osłonę przy szybie podczas uchylania okna. Regulacja lameli zapewnia nam pożądany stopień naświetlenia pomieszczenia.

 

Żaluzje 16 mm produkowane są ze standardową szyną lub w wersji VENUS z maskownicą i sterowaniem łańcuszkiem. Żaluzje 16 mm zajmują bardzo mało miejsca dając efekt delikatności i elegancji.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/zaluzje-aluminiowe#sigFreeIdbf3202352b

Żaluzje 25 mm najbardziej popularny produkt żaluzji aluminiowych. Podobnie jak wersja 16 mm produkowane są z szyną standard lub Veanus z maskownicą.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/zaluzje-aluminiowe#sigFreeId43a6df63fc

Żaluzje aluminiowe 50 mm najlepiej prezentują się na dużych powierzchniach dodają charakter u i elegancji wnętrzom. Sprawdzają się bardzo dobrze zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych. Montowane są do sufitu lub nadproża. Mogą być wyposażone w drabinkę sznurkową lub taśmową.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/zaluzje-aluminiowe#sigFreeId911744b843

Żaluzje aluminiowe możemy też zamontować do okna dachowego. Na życzenie klienta możemy też wykonać żaluzję z lameli mieszanych 

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/zaluzje-aluminiowe#sigFreeId9bcf8e52cb