email: biuro@e-roleta.pl    |    tel: +48 516 516 412

Bezpłatny pomiar i wycena
Gwarancja 24 miesiące
Producent i dystrybutor osłon okiennych

ROLETY ZEWNĘTRZNE KRAKÓW

Rolety zewnętrzne są świetnym izolatorem, w słoneczne dni bardzo dobrze chronią przed nagrzaniem się pomieszczenia, natomiast w dni mroźne chronią przed utratą ciepła. Zamontowanie rolet zewnętrznych może zmniejszyć nam rachunki za ogrzewanie nawet o 25%. Rolety zewnętrzne chronią nas także przed hałasem oraz są dużym utrudnieniem dla złodziei. W roletach zewnętrznych możemy zastosować system z moskitierom chroniący nas przed owadami.

 

W ofercie posiadamy kilka systemów rolet zewnętrznych.

Rolety zewnętrzne w systemie adaptacyjnym, montowane na ramę okna lub na ścianę. Jest to najbardziej popularny system rolet zewnętrznych. Skrzynka i prowadnice można dopasować do koloru okien lub według indywidualnych upodobań. W systemie tym występują dwa rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45 i okrągłe w systemie Owal.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/rolety-zewnetrzne#sigFreeIdd421fa9760

Rolety zewnętrzne system INTEGRO montowane nad oknem do nadproża okna przed tynkowaniem. Po położeniu tynku skrzynka rolety staje się niewidoczna. Na to rozwiązanie najlepiej zdecydować się przed wykonaniem elewacji.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/rolety-zewnetrzne#sigFreeId42e6a1df62

Rolety zewnętrzne system nadstawny OPOTERM. Rolety w systemie OPOTERM mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji już istniejących. Rolety Opoterm montujemy na ramie okna, dlatego trzeba uwzględnić je przy zamawianiu stolarki okiennej.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/rolety-zewnetrzne#sigFreeIdb85324a500

RYS2Rolety zewnętrzne system nadprożowy przeznaczony jest do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Montaż odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap to montaż samej skrzynki przy wznoszeniu murów budynku. Drugi odbywa się przy montażu stolarki okiennej. Rolety muszą być uwzględnione już w fazie projektu. Skrzynka jest całkowicie niewidoczna.