email: biuro@e-roleta.pl    |    tel: +48 516 516 412

Bezpłatny pomiar i wycena
Gwarancja 24 miesiące
Producent i dystrybutor osłon okiennych

ROLETY W KASETACH KRAKÓW

Rolety w kasecie z prowadnicami to najczęściej wybierane przez klientów rozwiązanie. Rolety w kasecie to trwałość, estetyka i różnorodność zastosowań. Kaseta nie tylko doskonale komponuje się z oknem, ale jest elementem wpływającym na wygląd pomieszczenia. Rolety w kasecie wykonane są z PCV lub aluminium.

Systemy kasetowe możemy podzielić na dwa rodzaje, system przyszybowy oraz naokienny. Różnią się one miejscem zamontowania rolety na oknie. Najczęściej rolety i prowadnice montujemy za pomocą taśm dwustronnych bez ingerencji w okno. Rolety możemy też zamontować przykręcając do listwy przyszybowej, ewentualnie zawiesić na skrzydle okna za pomocą specjalnych uchwytów.

W kasetach możemy zastosować praktycznie wszystkie rodzaje materiałów przewidzianych do rolet i nie tylko, w naszej kolekcji ponad 1500 materiałów. Kasety nie wymuszają też konieczności stosowania prowadnic, możemy z nich zrezygnować lub zastosować prowadzenie za pomocą żyłki.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje i kształty kaset oraz prowadnic:

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/rolety-w-kasetach#sigFreeId5a4b7aec1e


Dostępna Kolorystyka osprzętu: biały, brązowy, srebrny, szary, antracyt, jasny dąb, złoty dąb, ciemny dąb, wenge, mahoń, orzech wiśnia, winchester, czarna anoda, satyna anoda, srebrna anoda, patyna anoda, złota anoda.

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/rolety-w-kasetach#sigFreeIdf8e483cc56

Na życzenie klienta możemy pomalować osprzęt na dowolny kolor.

Rolety w kasecie są bardzo trwałe, chronią materiał przed zabrudzeniami, dobrze zabezpieczają przed nagrzewaniem się pomieszczeń, zapewniają prywatność, prowadnice utrzymują materiał przy oknie podczas uchylania okna.