email: biuro@e-roleta.pl    |    tel: +48 516 516 412

Bezpłatny pomiar i wycena
Gwarancja 24 miesiące
Producent i dystrybutor osłon okiennych

PLISY KRAKÓW

VEA KRAKÓW PLISY DLA CIEBIE

plisy krakow vea

Plisy to najbardziej funkcjonalny system osłonowy. Mają zastosowanie zarówno w przypadku typowych, jak również nietypowych kształtach okien, takich jak trójkąt, koło oraz trapez. Mogą być zakładane w różnych płaszczyznach: pionie, poziomie oraz pod różnymi kątami.

wariantyplis

Istnieje kilkanaście wariantów montażu plis. Najbardziej popularny to montaż przy szybie za pomocą uchwytów do listwy przyszybowej, sterowany góra-dół, co daje możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna.

Zaletą stosowania plis, np. w przypadku okna balkonowego, jest możliwość otwierania drzwi balkonowych bez ograniczeń, czyli na 90°.

Ponadto, materiały stosowane w plisach można prać.

Plisy posiadają nie tylko doskonałe cechy techniczne ale i estetyczne. Dzięki naszej ofercie Plisy Kraków, zapewniamy bardzo duży wybór materiałów o różnych strukturach i kolorach, których nie znajdziecie Państwo w przypadku innych rozwiązaniach osłonowych.

Dostępne kolory osprzętu: biały, srebrny, kość słoniowa, mahoniowy brąz, antracyt, brąz, ciemna oliwka, czarny, dąb bagienny, mahoń, orzech, sosna, złoty dąb.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://e-roleta.pl/plisy#sigFreeId789dde6f11